Gratis verzenden
Fysieke showroom
5 jaar uv garantie
Meer dan 20 jaar ervaring
Hierom bestel je een screen bij Schaduwdoekkeuze.nl: 100% veilig bestellen met Diverse veilige betaalmethoden Wij bezorgen GRATIS je screen snel thuis in Nederland en België I.v.m. maatwerk niet te retourneren Levertijd 3 - 4 weken
Screen 100 wordt direct op de gevel, veranda of terras overkapping gemonteerd en kunnen elektrisch met een schakelaar of afstandsbediening worden verhoogd of verlaagd. Standaard is het screen 100 al uitgerust met een elektrische motor voor bediening via een schakelaar, als extra is een afstandsbediening mogelijk. Als met het screen in gesloten stand naar beneden heeft wordt het interieur optimaal tegen oververhitting beschermd. Daarnaast wordt u niet meer verblind door het zonlicht en behoren nieuwsgierige blikken tot het verleden. Screens (ook wel zipscreens of buitenrolgrodijnen genoemd) kunnen ook worden gebruikt voor de visuele verbetering van de gevel of voor gevelontwerp. Met de stoffen ontwerpen van Mermet Satiné 5500 en Serge Ferrari 92 kunt u naar buiten kijken, maar ze beschermen tegen zon, wind en nieuwsgierige blikken van buitenaf.
Met screen raam- en gevelzonwering kunnen ramen en glasoppervlakken van verschillende afmetingen professioneel en comfortabel worden beschut. Een screen 100 wordt direct op de gevel of het raam gemonteerd. Het is mogelijk om de bediening volledig te automatiseren via sensoren. Een screen 100 wordt meestal bediend door een schakelaar of afstandsbediening. Naast het beschermen van u en het interieur tegen oververhitting en storende zonnestralen, dienen screens ook om het uiterlijk en het ontwerp van het huis te verbeteren en zijn eigen charme te geven. Een screendoek van Mermet Satiné 5500, Serge Ferrari 92 of Serge Ferrari 86 biedt een onbelemmerd zicht naar buiten, maar beschermt tegen nieuwsgierige blikken naar binnen en hitte.
Hiervoor zijn 2 manieren:
1) Bestel direct via de webshop. Kies in het optie menu eerst de breedte die je nodig hebt. Bijvoorbeeld 325 cm dan kies je de breedte tot 3,5m. Daarna selecteer je de hoogte die je nodig hebt. Ook hier kies je de juiste hoogte of een afmeting die er boven ligt. Bijvoorbeeld 217 cm kies dan 220 cm. Tijdens het bestelproces vermeld je de juiste afmeting in het opmerking vak. Daarna kies je de gewenste kleur.
2) De onder mogelijkheid is door ons een email te sturen met de afmetingen die u nodig heeft. Wij sturen je dan normaal gesproken binnen 12 uur een prijsofferte.
Contact gegevens: Schaduwdoekkeuze.nl Wolfshoek 1a 5511KH Knegsel Tel: +(31) 040 - 2826082 Email info@schaduwdoekkeuze.nl
Showroom open: Maandag: Gesloten (wel telefonisch bereikbaar) Di t/m Za van 10:00 -17:00 uur